Novinky v SW Moje Obec 05/2022

SW Moje Obec je na základě uživatelských poznatků stále ve vývoji, zde jsou nedůležitější novinky:

Novinky v administraci:

• Pokud je u projektu zadán komentář nebo posouzení proveditelnosti, tak je u projektu ikona zvýrazněna.
  • Možnost smazat projekt. Projekt i po smazání zůstává v databázi a je možné jej na vyžádání obnovit.
  • V nastavení instituce je možné zakliknout, že se mají projekty v galerii projektů zobrazovat pohromadě dle stavů a dle pořadí stavů jaké jsou v záložce “Stavy projektů”.
  • V nastavení instituce možné vynutit povinné zadávání věku podávajícího. Pokud je zakliknuto, musí podavatel vyplnit při podání projektu svůj věk. Pokud zakliknuto není, pole se vůbec nezobrazuje.
  • Možnost seřazení ročníků. U každého ročníku je možné nastavit pořadí. Ročníky se pak zobrazují v galerii projektů takto seřazeny.
  • Opraven export projektů do xlsx souboru.
  • U každého stavu je možné definovat e-mail, který je zaslán koordinátorům při změně stavu projektu.
  • Pokud dá koordinátor “odpovědět” na e-mail, který mu přišel při změně projektu, příjemcem je podavatel projektu.
  • Opraveno formátování u GDPR formuláře.

Novinky v prezentaci:

• Mapa u projektů má nově nastaven vyšší zoom, nově je přihlíženo na úroveň ulic v obci.
  • Pokud stav projektu nemá aktivní zobrazení detailu místo chyby 404 se nově zobrazuje hláška: “Zobrazení detailu projektu není u tohoto stavu povoleno. Pokud si myslíte, že je to chyba, obraťte se prosím na administrátora”
  • Pokud není právě datumové okno pro podávání projektů, tak je tlačítko “Podat projekt” neaktivní a je pod ním informace proč.